خانه

سایر محصولات

 بیشتر بخوانید...

قطعات لاستیکی خودرو

 بیشتر بخوانید...

ضربه گیر ها

 بیشتر بخوانید...

درباره ما

 شركت پارت لاستیک خراسان در نزديكي بزرگراه آسيايي شمال شرق كشور در 70 كيلومتري مشهد و 5 كيلومتري شهرستان چناران واقع در شهرك صنعتي چناران تاسيس شده است. اين شهرك با وسعت 1000 هكتار بزرگترين شهرك صنعتي استان خراسان مي باشد.
عمليات طراحي و اجرايي شركت پارت لاستیک با هدف توليد قطعات مانتينگ خودرو (Automotive Antivibration) به منظور پاسخ به تنش های استاتیکی و دینامیکی در زميني به مساحت 50000 متر مربع و زير بنايي در حدود 30000متر مربع از سال 84 آغاز شده است.

مطالب بیشتر ...

ماشين آلات چسب زني

 

ماشين آلات چسب زني

  به وسيله اين ماشين مي توان ضخامت يكنواختي از چسب را با دقت ميكرون بر روي اجزاء قطعه (فلز يا پلاستيك) اعمال كرد و با توجه به پيچيدگي هايي كه در اشكال قطعات وجود دارد، جهت چسب زدن سطوح داخلي يا خارجي مجهز از نازل هايي با قابليت تنظيم در زواياي مختلف استفاده مي شود. 
مطالع بیشتر راجع به این ویژگی...

 

دستگاه پرس

 

دستگاه پرس

  عمدتا در دو نوع سنگين (500 تن) و نيمه سنگين (250تن) به صورت تزريقي مي باشد و به منظور سهولت در امر تخليه قطعات مجهز به بيرون اندازهاي فوقاني، تحتاني و جانبي به صورت هيدروليكي با قابليت كنترل سرعت و فشار مي باشد.
مطالعه بیشتر راجبه این ویژگی...

 

ماشين آلات ابزاردقيق

 

ماشين آلات ابزاردقيق

جهت Finishing قطعات و رسيدن به كيفيت مطلوب از ماشين آلات بسيار دقيق استفاده مي شود.
مطالعه بیشتر راجبه این ویژگی...

 

آزمایشگاه ها

آزمايشگاه ها:
   مساحت آزمايشگاه ها 300 متر مربع در نظر گرفته شده است. انواع آزمايشگاه هاي در نظر گرفته شده به شرح ذيل مي باشد:
   آزمایشگاه مترولوژی: اندازه گیری با ابزار دقیق مثل دستگاه ، پروفايل پروژكتور CNC، انواع گیج،ارتفاع سنج، کولیس، میکرومتر ، سطوح صافی وزبري سنج و....

•    آزمایشگاه شیمی و متالورژی: جهت انجام تست محلولها ، مواد شیمیائی ، تعیین غلظت ، دانسیته و همچنين اندازه گيريتستهای مربوط به خواص مواد با ابزارهائی مثل انواع سختی سنج شور، ضخامت سنج  و دستگاه X-Ray و سالت اسپری....

•      آزمایشگاه مکانیک وتست هاي عملكردي: انجام تست های مکانیکی بر روی فلز ومحصول که در آن دستگاههائی مانند دستگاه کشش- فشار ، دستگاههاي تست سختي دینامیکي تا فركانس 1000 هرتز، دستگاه تست دوام ، دستگاه تست استهلاک و.... پیش بینی شده است.
تفکر و انديشه مديريت ارشد و يکی از اهداف برجسته سازمان ، توجه به علم و تکنولوژی روز جهانی می باشد.از اينرو استقرار سيستمهای مديريتی از مهمترين آرمانهای سازمانی است.


بیشتر بخوانید...

آدرس کارخانه

خراسان رضوی -شهرک صنعتی چناران _ بلوار صنعت - نبش صنعت 17
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 05146139171

فکس : 05146139172